Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

15 Temmuz 2017

Akustik Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 11:15

Akustik Süngerler ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılan mekan içi akustik ses düzenleme görevi gören ses yalıtım malzemesidir. Yanmaz akustik sünger, dekoratif ses emici süngerler, basotect melamin süngerler olarak farklı farklı gruplandırılmıştır.

Yanmaz Akustik Sünger

Yanmaz Akustik Süngerler piramit, yumurta, special, düz, ve labirent yüzeye sahip olmak üzere 6 çeşittir. İçlerinden firexpan kauçuk katkılı titreşim katkılı sünger diğer süngerlerden farklıdır. Yanmaz akustik süngerler poliüretan ham maddesinden elde edilen ağır ses bariyeri ile yüksek ses barındıran bölgelerde etki sağlamak için desteklenebilir özelliktedir.
Yanmaz Akustik Sünger

Dekoratif Akustik Süngerler

Dekoratif ses emici akustik sünger bass küpü, basstrap, vicoustic flexi a50 sünger, tekno touch sünger, akustik piramit panel, zigzag sünger, special piramit sünger ve kesik piramit sünger olmak üzere 8 çeşittir. Duvar köşe kısımlarında bass kırıcı, dekoratif görünümleriyle ses emilimi sağlarken bir yandan da ortamın akustiğini arttıran birçok renk seçeneğiyle her mekana uyum sağlayan modellerdir. Düşük yoğunlukta alçak frekansta etkili olan ses yalıtım süngerleridir.
Akustik Sünger

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin süngerler piramit, yumurta, special, düz, labirent ve silindir modele sahip melamin ham maddesinden üretilen süngerlerdir. Beyaz ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. Hiçbir katkı malzemesi dahil edilmeden yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Ve bunun yanında kullanıldığı bölgede nem küflenme yapmayan son derece antibakteriyel ses yalıtım malzemesidir. Orta ve düşük frekanslarda etkili olduğu için tek başına sadece mekan içi akustik ses düzenleme uygulamalarında tercih edilir. Yüksek seslerde bariyerli melamin sünger tercih edilmelidir.
Akustik Melamin Sünger

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik sünger ses kayıt odası, stüdyo, müzik odası, toplantı odası, ofis, sunum odası, radyo odası, atış poligonu gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Uygulaması için kendinden yapışkanlı modellerini tercih edip uygulama kolaylığı ve uygulama hızı sağlayabilir veya sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz.
Akustik Sünger Uygulaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress