Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Basotect Sünger

Basotect Süngerler, melamin köpüğünden üretilen akustik mekanlarda genellikle tercih edilen ses emici ses yalıtım süngeridir. Antibakteriyel malzeme olduğundan dolayı kullanıldığı ses yalıtım uygulama alanlarında hiç bir kanserojen madde içermemektedir. Basotect sünger yüksek ve orta frekansta seslerin akustiği ve yalıtımında kullanır. Ayrıca akustik basotect süngerler ısı yalıtımına da fayda sağlar. Alevle temasında siyah bir görüntüye bürünür alevi yaymaz.

basotect melamin sünger

[blox_row columns=”1/1″][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Basotect Sünger” animation=”none”]

basotect sünger uygulamaları

Basotect Sünger Özellikleri

Basotect Melamin Süngerleri mekanda kullanmak isterken kendi akustik tasarımını oluşturmak isterseniz yumurta, spesiyal, piramit, labirent ve düz modellerinden seçebilirsiniz. Ayrıca bu modeller tavan ve duvarda kullanılırken tavanda askı aparatıyla konumlandırılan baffle ve yüzer tavan modellerini de tercih edebilirsiniz. Beyaz, açık gri ve koyu gri standart renk çeşitlerine sahiptir. Yüzeyi flok kaplama suni ipek kaplama veya kadife kaplama yapılarak farklı renklerde de uygulaması yapılabilir. Kaliteli bir sünger olan Basotect Melamin Sünger Yanmaz ISO sertifikalıdır ve küf, koku yapmaz.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Bakteri üretmediğinden dolayı tıp alanında sıklıkla tercih edilir bundan başka ofis, çağrı merkezleri – call center, stüdyo odası, ses kayıt odası, konferans salonları gibi birçok alanda kullanılan ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Basotect Melamin Sünger Uygulama ve Malzeme Görselleri” images=”1207,1208,1209,1210,1211,1212,1213,1214,1215″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress