Akustik Panel

Akustik Panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik Panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren cam yünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir. Akustik Paneller , iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Duvar Paneli Akustik Kumaş Kaplı Panel Duvar Paneli

Özel ebat ve kalınlıklarda üretilebilen her ortama uyum sağlayan akustik kumaş paneller mekan içinde tavan ve duvar kaplama yapılarak kullanılır.

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi ve ofislerin vazgeçilmez ürünü masa seperatörleri masanın boyutuna ve ortam dekorasyonuna uygun üretilen akustik ses yalıtımı sağlayan panellerdir.

Akustik Yüzer Tavan Paneli Kaplama

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Mekana özel projelerle yapılan çalışmalarda tavanda kullanılan yüzer tavan panelleri sayesinde mekan içi akustiği arttırabilir ve ses karmaşasına son verebilirsiniz.

Akustik Celenit Heraklite Ahşap Yünü Levhası

Akustik Celenit Heraklite Ahşap Yünü Levhası

Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel

Akustik Ses Emici Kumaş Akustik Ses Emici Kumaş

Cam yünü üzerine kaplanan akustik kumaş farklı renk ve dokusu sayesinde istenilen akustik tasarımı elde etmenizi sağlar.

Akustik Paravan

Akustik Paravan

Mekan içinde ayrı bölümler oluşturmak veya masalar arasına konularak daha rahat bir çalışma ortamı oluşturulan ses yutucu akustik yalıtım panelleri.

Akustik Baffle

Akustik Baffle

Akustik baffle askı aparatları ile tavanda uygulanan farklı renk ve modelleri ile estetik ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan akustik ses yalıtım paneli.

Akustik Oda Kiti

Akustik Oda Kiti

Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel

akustik panel

Akustik ses yalıtım panelleri kumaş kaplı duvar ve tavan paneli, masa seperatörü, akustik paravan, akustik baffle ve akustik yüzer tavan paneli olarak bulunmaktadır. Bu ses yalıtım malzemelerini masa ve ara bölücü olarak, akustik ortam sağlamak ve ortamda oluşan yankıyı engellemek adına kullanabilirsiniz. Kaliteli ses geçirmez kumaş ile kaplanan, panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır.

akustik panel uygulaması

Akustik Panel Teknik Özellikleri

Nem dayanımı : %95
Ses yutma : 1 NRC
Ağırlık : 4 kg/m2
renk : ral kataloğu,lüksteks,Günder
kod: solo, velum, permaphon