Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

16 Ağustos 2017

Akustik Kabin

Akustik kabin ses ölçümü yapmak, müzik çalışması yapmak,  ses kaydı yapmak için kullanılan portatif akustik odadır.Akustik kabinler iç tarafı yanmazlık özelliğine sahip sünger ve panellerle kaplanarak içerideki ses yalıtımı sağlanır böylelikle ses çalışmaları yapabilirsiniz.Akustik kabinlerde müzik aletleri kullanabilir, ses kayıt çalışmaları yapabilirsiniz.

akustik kabin uygulaması

Akustik kabinler ses yalıtımı sağlayan  yanmazlık özelliğine sahip sünger ve panellerle kaplandığından dolayı dışarıdaki seslerin içeriye veya içerideki seslerin dışarıya çıkmasını önleyerek akustik ses düzenini sağlamakta işe yarayan portatif bir akustik odadır. İstenilen ölçülere göre akustik kabinler üretilebilir, yanmaz özellikli malzemeler kullanıldığından dolayı içeride yangın sonuçlu kazaların oluşumunu önlemektedir.

akustik kabin

Akustik ses yalıtımlı kabin yapımında kullandığımız malzemeler antibakteriyel yapıya sahiptir ve koku yapmaz özellikte ve kolay bakımı sağlanan malzemelerden üretilmiştir. Akustik kabin yaptırmak, başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Akustik Ses Kayıt Odası Kabinleri | Ses Geçirmez Akustik Kabin” images=”1307,1289,1275,1203,1202,1201,1200,1437,1438,1439,1440″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Heraklite Ahşap Yünü

Celenit heraklite ahşap yünü, rende talaşı ile çimentonun karıştırılması sonucu üretilen duvarlar arasında ses ve ısı izolasyonunda kullanılan bir ses yalıtım malzemesidir. Heraklite ahşap yünleri yankı gibi ses bozukluklarını önlemek amacıyla da kullanılmaktadır. Heraklite ahşap yünleri çimento ile karıştırılmasından dolayı dayanıklı bir malzemedir ve narin bir malzeme değildir.

[blox_row columns=”1/3+1/3+1/3″][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/ahsap-pan.jpg” target=”0″ /][/blox_column][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-akustik-levhalar.jpg” target=”0″ /][/blox_column][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-ahsap-levha.jpg” target=”0″ /][/blox_column][/blox_row]Heraklite Levha Ses Yalıtımı

Celenit Akustik Levha

Heraklite ahşap yünü ses ve ısı yalıtımını mükemmel bir şekilde yaptığı gibi yanmazlık özelliği sayesinde ortamda oluşabilen yangın sonuçlu kazaların oluşmasını önleyerek güvenli bir ortam sağlamakla beraber sağlık sorunları da oluşturmayan bir yapıya sahiptir. Heraklite ahşap yünleri ; hastane, okul, müzik odası, sinema salonu gibi pek çok mekanlarda tavan, zemin ve duvarlara uygulanarak en ideal ve en kaliteli şekilde ses yalıtımı sağlamış olur.

[blox_row columns=”1/3+1/3+1/3″][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-altigen-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-dikdortgen-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][/blox_column][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-daire-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-paralel-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][/blox_column][blox_column width=”1/3″][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-kare-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][blox_image style=”blox_elem_image_frame_border” image=”https://www.akustikkumas.com.tr/wp-content/uploads/2017/08/celenit-ucgen-akustik-levha-panel.jpg” target=”0″ /][/blox_column][/blox_row]Çimento Esaslı Levha Ses Yalıtım Uygulaması

Ses Yalıtım Paneli

Heraklite ahşap yünü ve birçok ses yalıtım ürünlerimizin satışı mevcut olmakla beraber üretimi sırasında kullandığımız ürünler kaliteli yapıya sahip olmakla beraber kalite standartlarına uygun, TSE belgeleri mevcuttur. Heraklite ahşap yünü ve birçok ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı  arayabilirsiniz.

Heraklit Levha Modelleri

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1447,1448,1449,1450″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Akustik Halı

Akustik halı, titreşim kaynaklı ve darbe kaynaklı seslerin oluşmasını önleyen  ve ortamdaki akustik ses bozukluklarının önlenmesini sağlayarak ortam akustiğinin sağlanmasına yardımcı olan bir halıdır.Akustik halılar dekoratif olarak da kullanılabilen ve antibakteriyel bir yapıya sahip olan bir halıdır.Akustik halılar her mekanlarda kullanılabilmektedir.

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Akustik halıların tabanı PVC olduğundan dolayı  zeminde kaymadan durabilir ve su geçirmeyen yapıya sahiptir.Akustik halılar yapıştırıcı gerektirmediğinden dolayı kolaylıkla uygulanabilmektedir.Akustik halılar antibakteriyel yapıya sahiptir ve yanmaz özelliğe sahip olduğundan dolayı ateş sonuçlu kazaların oluşmasını önler.

Titreşim Kesici Halı

Akustik halılar ofis odası, toplantı salonu, stüdyo odası, ses kayıt odası, radyo stüdyosu gibi pek çok mekanlarda uygulanmaktadır.Akustik halılar kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı birinci sınıf bir malzemedir.Akustik halılar ve birçok ürünlerimizin satışı mevcut olup ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı  arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1455,1456,1457,1458″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Zemin Kauçuk Levha

Zemin kauçuk levha, esnek bir yapıya sahip ve darbe kaynaklı sesleri yalıtmak amacıyla üretilmiş bir ses yalıtım malzemesidir.Zemin kauçuk levhalar hijyenik bir ürün olması sebebiyle  sıklıkla tercih edilen bir malzemedir.Zemin kauçuk levhalar, pürüzlü alanları düzelterek ses yalıtımı sağlamakla beraber parke altına ve zemine uygulanarak ses ve ısı izolasyonunda yüksek derecede yalıtım sağlamaktadır.

Parke Altı Kauçuk Levha Uygulaması

Zemin kauçuk levhalar seslerin bozulmasını önlemek amacıyla kullanılabilir ve  okul, hastane gibi pek çok ortamlarda kullanıldığı gibi inşaat alanında duvar, çatı ve zeminlerde de uygulanmaktadır. Önlenmek isteyen seslerin ve titreşimin ölçüsüne uygun ses yalıtım malzemesi kullanmak adına kauçuk levhalarda farklı kalınlıklar elde edilmektedir.

ŞapAltı Kauçuk Levha Uygulaması

Zemin kauçuk levha ve birçok ses yalıtım malzemelerimizin satışı mevcut olduğu gibi üretiminde kullandığımız ürünler kaliteli malzemelerden oluşmakta ve ürünlerimizin ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı arayabilirsiniz.

Titreşim Engelleyici Zemin Kauçuk Levha Detayı

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1463,1464,1465,1466″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Mantar Şilte

Mantar Şilte, mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan elde edilmekle beraber zeminlerde kullanımı ile darbe sesleri ve topuk seslerini önlemekle işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Mantar şilteler, uygulanması sonucunda ortamda darbe sesleri ve ayak, topuk sesleri oluşmamaktadır.Mantar şilteler, yoğun titreşimli alanlar için yüksek etkili bir ses yalıtım izolasyonu sağlamaktadır.

Mantar Levha Uygulaması

Mantar şilte, istenilen boyut ve kalınlıklarda üretimi mevcuttur.Mantar şilteler darbe sesleri emici özelliği sayesinde darbe seslerinin oluşumunda başarılı bir ses yalıtım malzemesi yapmaktadır.Mantar şilteler darbe seslerini sönümlemesiyle beraber inşaat alanında kullanılmaktadır ve stüdyo odası, müzik odası, ses kayıt odası, jeneratör odası gibi birçok mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Mantar Rulo Levha

Mantar şilte ve birçok ses yalıtım malzemesi ürünlerimizin satışı mevcut olmakla beraber ürünlerimiz kaliteli bir yapıdadır ve ISO belgeleri mevcuttur.Mantar şiltelerimiz ve birçok ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1473,1474,1475,1476″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Kadife Kaplı Basotect Sünger

Kadife kaplı basotect sünger, ortamdaki düşük frekanslı sesleri ve eko, yankı gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir.Kadife kaplı basotect süngerler kadife ile kaplandığından dolayı renk yelpazesi geniştir ve kullanıldığı ortamda dekoratif olarak şıklık katmaktadır. Kadife kaplı basotect süngerler antibakteriyel yapıya sahiptir ve ortamda bakteri oluşturmaz ve sağlık problemleri oluşturmamaktadır.

Kadife Kaplı Melamin Sünger
Kadife kaplı basotect süngerler yanmazlık özelliği sayesinde ateş sonuçlu kazaların oluşmasını önleyerek güvenli bir ortam sağlamaktadır. Kadife kaplı basotect süngerleri tavan ve duvarlarda kullanabilir, dışarıdaki seslerin içeriye veya içerideki seslerin dışarıya çıkmasını önleyebilirsiniz. Kadife kaplı basotect süngerler kadife ile kaplandığından dolayı renk seçenekleri arttırılmaktadır ve bu nedenle tarzınıza ve zevkinize göre istediğiniz rengi seçebilir, ortama şıklık katabilirsiniz.

Kadife Kaplı Basotect Melamin Sünger Modelleri

Kadife kaplı basotect süngerlerin üretiminde kullandığımız bütün malzemeler kaliteli bir yapıya sahip olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.Kadife kaplı basotect sünger veya başka ses yalıtım süngerlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90’ı arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1481,1483,1484,1482″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Keçeli Akustik Sünger

Keçeli akustik süngerler, bir yüzeyinde su geçirmez keçe kullanılırken diğer bir yüzeyinde akustik sünger kullanılması ile hem su geçirmez yapıya sahip olmakla beraber ses yalıtımında işe yarayan bir süngerdir.Bir yüzeyinde keçe kullanılması sayesinde daha güçlü ses yalıtımı sağlamakta olan keçeli akustik sünger, düz süngerin üzerine keçe kaplanmasından dolayı düz süngerin boyutları olan her kalınlığı ve boyutlarında üretimi mevcuttur.

Keçeli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Keçeli akustik sünger, düz akustik süngeri keçe ile kaplama sonucunda yağ ve su geçirmez bir özellik kazanmaktadır ve bu özellik ile keçeli akustik sünger daha kaliteli bir hale gelmektedir. Keçeli akustik süngerlerin üretiminde kullandığımız malzemelerimiz kaliteli yapıya sahip ve TSE belgeleri mevcuttur. Keçeli akustik süngerlerimiz veya başka ses yalıtım süngerlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı arayabilirsiniz.

Keçeli Akustik Süngeri,

Akustik Paravan

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text animation=”none”]

Akustik Paravan, ortamları istenilen şekilde bölümlendirmek, akustik ses düzenini sağlamak amacıyla üretilen dekoratif olarak da ortama şıklık katan bir ses yalıtım ürünüdür. Dekoratif olarak dikkat çeken bu akustik panellerin dış yüzeyi akustik kumaşla kaplandığından dolayı istenilen renklerde üretimi mevcuttur. Yüzeyinde istenirse yanmaz akustik kumaş tercih edilebilir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row columns=”1/2+1/2″][blox_column width=”1/2″][blox_text animation=”none”]

akustik ofis panelleri

[/blox_text][/blox_column][blox_column width=”1/2″][blox_text animation=”none”]

akustik ara bölücü paneller

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text animation=”none”]

Akustik Paravan Özellikleri

Ara bölücü paneller ofis ve çağrı merkezleri gibi birçok mekanlarda kullanılabilirliği sayesinde ortama dekoratif bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra sesin geliş açısında bulunduğu için çarpan hava oluşumlu seslerin yutulması sayesinde akustik ses yalıtımı sağlamaktadır. Kolay kurulumu ve kolay sökülmesi sayesinde  hızlı bir şekilde sökülüp, hızlı bir şekilde monte edilebilmektedir. İstenilen yapıya göre birbirine bağlanıp belli bir derece döndürülerek ortamı bölmekte de işe yaramaktadır.

Ebat : İstenilen Ebatlarda (Max Yükseklik ve Genişlik = 180cm)
Kalınlık : 40 mm
Renk : Akustik Kumaş Kartelasından Seçilebilir.
Kenar Detayı : Özel üretim, dekoratif alüminyum profil ile çerçevelendirilmiş. Ana Malzeme : 95 Kg/m³ yoğunluğunda cam yünü levha
NRC Değeri : 0.80 – 0.85 aralığındadır.

akustik paravan fiyatları

Akustik paravanlar 40 mm kalınlığında üretilmesiyle beraber ses karışıklıklarını engeller ve akustik düzen sağlamaktadır. Akustik paravanlar ve birçok ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmektedir ve kalite standartlarına uygun belgeleri mevcuttur. Akustik paravan veya birçok ses yalıtım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

[/blox_text][blox_gallery images=”1193,1192,1191,1188″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandı galvanizli sac yapımı ve alçı levha giydirme yapımında kullanılan kendinden yapışkanlı ve ortamdaki düşük sesleri bastırmakta işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Ses yalıtım bantları kullanım alanı çelik saclarda kullanılarak ses köprülerini ortadan kaldırmaya işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bantları üretiminde PVC, poliüretan ve polietilen gibi malzemeler kullanılarak kullanıldığı alanda ses köprülerini önleyerek ortamda düşük frekanslı sesleri önlemektedir.Ses yalıtım bantları “profil-alçıpan”-“profil-profil” gibi yüzeyleri ses yalıtım bantları ile kaplayarak ses köprülerini ve ses geçişlerini önleyebilirsiniz.

Ses Yalıtım Bandı Uygulaması

Ses yalıtım bandı üretiminde kullandığımız malzemelerimiz kaliteli malzemelerden üretildiği gibi TSE belgeleri de mevcuttur. Ses yalıtım bant ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90’ı  arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1496,1497,1498,1499″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

12 Ağustos 2017

Akustik Piramit Panel

Akustik Piramit Panel hem dekoratif olarak ortama şıklık katabilen hem de yankı, çınlama, eko gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Akustik piramit paneller 20×20 cm boyutlarında üretilebilen ve 10 cm kalınlığı ve 26 DNS yoğunluğunda üretilmektedir.Akustik piramit paneller ortamdaki yankıyı önlemek adına kullanılır yani müzik yapılan bir mekanda seslerin bozuk çıkmasını önlemektedir.

Akustik Piramit Panel

Akustik piramit paneller müzik odası, stüdyo odası, radyo odası, gitar odası gibi birçok mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır ve küçük yapısından dolayı ortamlarda dekoratif olarak şıklık katmaktadır.Akustik piramit paneller boyanabilir özelliği sayesinde tarz ve zevkinize göre istediğiniz rengi seçebilir, ortama ayrı bir tat katabilirsiniz.Akustik piramit paneller özel solid bazlı yapıştırıcı ile yapıştırılan modeli vardır fakat yüksek metrajlarda kendinden yapışkanlı modeli de üretilebilmektedir.

Akustik Piramit Panel Ses Yalıtımı

Akustik piramit panel ortak duvarlardaki gürültüyü önlediği gibi ortamda da akustik ses düzenini sağlamış olur.Akustik piramit panel ve birçok ses yalıtım ürünümüz satışımız mevcut olmakla beraber ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilip, kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Akustik piramit panel ve daha başka birçok ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha çok bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1509,1510,1511,1512″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Older Posts »

Powered by WordPress