Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

16 Ağustos 2017

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandı galvanizli sac yapımı ve alçı levha giydirme yapımında kullanılan kendinden yapışkanlı ve ortamdaki düşük sesleri bastırmakta işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Ses yalıtım bantları kullanım alanı çelik saclarda kullanılarak ses köprülerini ortadan kaldırmaya işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bantları üretiminde PVC, poliüretan ve polietilen gibi malzemeler kullanılarak kullanıldığı alanda ses köprülerini önleyerek ortamda düşük frekanslı sesleri önlemektedir.Ses yalıtım bantları “profil-alçıpan”-“profil-profil” gibi yüzeyleri ses yalıtım bantları ile kaplayarak ses köprülerini ve ses geçişlerini önleyebilirsiniz.

Ses Yalıtım Bandı Uygulaması

Ses yalıtım bandı üretiminde kullandığımız malzemelerimiz kaliteli malzemelerden üretildiği gibi TSE belgeleri de mevcuttur. Ses yalıtım bant ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 557 61 90’ı  arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1496,1497,1498,1499″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress