Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

16 Ağustos 2017

Akustik Kabin

Akustik kabin ses ölçümü yapmak, müzik çalışması yapmak,  ses kaydı yapmak için kullanılan portatif akustik odadır.Akustik kabinler iç tarafı yanmazlık özelliğine sahip sünger ve panellerle kaplanarak içerideki ses yalıtımı sağlanır böylelikle ses çalışmaları yapabilirsiniz.Akustik kabinlerde müzik aletleri kullanabilir, ses kayıt çalışmaları yapabilirsiniz.

akustik kabin uygulaması

Akustik kabinler ses yalıtımı sağlayan  yanmazlık özelliğine sahip sünger ve panellerle kaplandığından dolayı dışarıdaki seslerin içeriye veya içerideki seslerin dışarıya çıkmasını önleyerek akustik ses düzenini sağlamakta işe yarayan portatif bir akustik odadır. İstenilen ölçülere göre akustik kabinler üretilebilir, yanmaz özellikli malzemeler kullanıldığından dolayı içeride yangın sonuçlu kazaların oluşumunu önlemektedir.

akustik kabin

Akustik ses yalıtımlı kabin yapımında kullandığımız malzemeler antibakteriyel yapıya sahiptir ve koku yapmaz özellikte ve kolay bakımı sağlanan malzemelerden üretilmiştir. Akustik kabin yaptırmak, başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için 0216 557 61 90′ ı arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Akustik Ses Kayıt Odası Kabinleri | Ses Geçirmez Akustik Kabin” images=”1307,1289,1275,1203,1202,1201,1200,1437,1438,1439,1440″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress