Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 09:59

Vicoustic Flexi A50 Sünger, kare şeklinde olan akustik panel, ses yalıtım ve izolasyonu için kullanılan kaliteli bir ses izolasyonu malzemesidir. Yüksek ve alçak frekanslarda maksimum performans göstermektedir. 50* 50 ebatlarında 26 DNS yoğunluğunda siyah renkte akustik ses düzenleme süngeridir. Çok yüksek frekanslarda etki göstermediği için akustik mekanlarda tercih edilmelidir.

Vicoustic Flexi A50 Sünger

[blox_row columns=”1/1″][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Vicoustic Flexi A50 Sünger” animation=”none”]
Tasarımı sayesinde kullanılan ortamlarda hoş bir görüntü sergileyen bu Vicoustic Flexi Sünger müşterilerin de ilgisini çekmektedir. Vicoustic Flexi Sünger, genellikle Sinema salonları, Stüdyolarda, Jeneratör odası, eğlence mekanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Uygulaması için akustik sünger yapıştırıcısı tercih edebilir veya kendinden lamineli flexi süngerle uygulama hızını ve kolaylığını arttırabilirsiniz.

Vicoustic Flexi Sünger

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”898,899,900,901,902,903,904,905″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress