Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

11 Ağustos 2017

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit sünger, isminden de belli olduğu gibi üstü kesik piramit şeklinde üretilen ortamdaki seslerin dışarıya veya dışarıdaki seslerin içeriye girmesini önler ve eko, çınlama, yankılanma gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir. Kesik piramit sünger üzeri sprey boya ile boyanabilen bir yapıya sahip olduğundan dolayı tarzınıza ve zevkinize göre rengi seçebilir, ortama ayrı bir hava katabilirsiniz.

Kesik Akustik Piramit Sünger

Kesik piramit süngerler; stüdyo odası, müzik odası, ofis odası gibi birçok mekanlarda kullanılabilmektedir.Kesik piramit süngerler aks özel solid bazlı yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Kesik piramit süngerler siyah renkte üretilmektedir fakat şekilli yapısı sayesinde uygulandığı mekanda dekoratif olarak şıklık katmaktadır.Kesik piramit süngerler uygulandığı mekanlarda küf, nem ve rutubet yapmamaktadır ve 50×50 cm  boyutunda 40 mm kalınlığında ve 50 dansite yoğunluğunda üretilmektedir.

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit süngerler uygulanacağı ortama özel solid bazlı yapıştırıcısı ile uygulanıp en iyi şekilde kullanmak için parmak rulo ile yapıştırılmalıdır.Kesik piramit sünger  ve birçok ses yalıtım malzemelerimizin satışı mevcut olup ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur.Kesik piramit süngerler ve başka ses yalıtım ürünlerimizi  sitemizde bulabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1517,1518,1519,1520″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress