Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

4 Ağustos 2017

Kare Akustik Ahşap Pan

Filed under: Akustik Panel — akstk @ 19:03

Kare akustik ahşap pan, rende talaş ve çimento karışımından imal edilen ses ve ısı izolasyonunda işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Akustik ahşap pan dekoratif olarak da kullanılabilen bir malzemedir ve boyanabilirlik özelliği sayesinde istediğiniz renkte imal edebilir, kullanacağınız ortama tarzınıza ve zevkinize göre hava katabilirsiniz.

Kare Akustik Ahşap Pan

Kare akustik ahşap pan ses izolasyonunun yanı sıra ısı izolasyonunda da çok kaliteli bir yalıtım malzemesidir.Kare akustik ahşap pan kullanıldığı ortamda görüntü kirliliğinin aksine yapısınında verdiği görüntü hoşluğu ile ortama güzel bir görüntü sağlamaktadır. Akustik ahşap pan, bakteri üretmeyen bir yapıdadır ve küf ile nemden etkilenmeyen bir yapıdadır.Bu özelliği de onu okul, ofis, stüdyo odası, toplantı odası gibi pek çok alanlarda kullanımı mevcuttur.

Kare Akustik Ahşap Pan Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik ahşap pan kullanıldığı alanlarda; çınlama, uğultu, yankı, eko gibi istenmeyen sesler kesilir. Akustik ahşap pan ve diğer birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Kare Akustik Ahşap Pan Uygulaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress