Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Bondex Süngerpan

Filed under: Ses Yalıtım Süngeri — akstk @ 09:52

Bondex Süngerpan, sesi kesme anlamında en yüksek ve en etkili ses yalıtım süngerlerdir. Bu süngerler, birbirinden farklı kullanılmayan birinci sınıf kumaş ve süngerleri geri dönüşüm yoluyla kimyasal maddeler ile sıkıştırılarak hazır hale getirilir. Yapım halinde geri dönüşüm süngerler kullanıldığından dolayı doğaya ve çevreye zarar vermeyen bir ses izolasyon malzemesidir.

Süngerpan

Bondex Süngerpan

Süngerpan üretilirken yoğunluk ve kalınlıkları bakımından çeşitlilik gösterdiğinden dolayı kullanım alanları dış ve iç mekan olmaksızın her sektöre hitap eder.
Geniş kullanım alanları vardır.Evlerde, iş yerlerinde, ofis, toplantı odalarında, havalandırma kanallarında, jeneratör odaları, makine odaları, inşaat alanında, müzik ve stüdyo salonlarında, diskolarda, sinema salonları gibi farklı sektörlerde yüksek performans ile istenmeyen sesleri izole etmek amacıyla kullanılır.

Bondex Süngerpan Uygulaması

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”1799,1800,1801,1802,1803,1804,1805,1806″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress