Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

19 Temmuz 2017

Basotect Yumurta Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 15:53

Basotect yumurta sünger yumurta formlu basotect sünger melamin köpükten elde edilir.Üretilirken kimyasal madde kullanılmaz. Duvar ve tavanlarda yapıştırılarak kullanılır. Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilir. Şiddetli gürültüler için bariyerli olarak elde edilebilir. Basotect yumurta melaminin orta kısmına epdm ses bariyeri konulur ve bariyerli basotect yumurta elde edilir. Rahatsız edici gürültülerin izole işleminde kullanılmaya hazır hale getirilir.

Basotect Yumurta Sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Basotect Yumurta Sünger” animation=”none”]

Basotect Yumurta Süngerler hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Basotect Melamin Yumurta Form Yüzeyli Sünger Görselleri” images=”991,992,993,994,995,996,997,1000,1001,1273,1274,1275″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress