Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Yanmaz Yumurta Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 09:58

Yanmaz yumurta sünger, mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Fiziksel yapısı yumurta kutusu tipinde olduğu için bu isim kullanılır. Bu süngerler kullanılan ortamdaki ses akustiğini sağlayarak ekolanmayı önler. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışmaktadırlar. Yanmaz Yumurta Süngerler kendinden yapışkanlı modelleri ve bariyerli modelleri de üretilmektedir.

Yanmaz Yumurta Sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Akustik Yumurta Sünger” animation=”none”]

İnşaat sektöründe, otomotiv alanında, sanayi alanında, jeneratör odalarında, stüdyo odalarında, discolarda, düğün salonlarında, Konferans salonlarında, ofis ses yalıtımı, Sinema Salonlarında kullanılabilmektedir. Esnek bir malzeme olup malzeme ebadının uygulamaya elverişliğinden uygulaması kolay yapılır. Sünger yapıştırıcısı kullanarak duvara veya tavana yumurta süngeri uygulayarak mekan içerisinde oluşan geri yansıyan sesleri engellemiş olursunuz.  Akustik yanmaz yumurta sünger fiyatı malzemenin kalınlık ve ebadına göre farklılık göstermektedir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Yanmaz Yumurta Sünger Uygulama ve Malzeme Görselleri” images=”927,928,929,930,932,933,937,1305,1306,1307,1308,1309″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress