Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Yanmaz Piramit Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 10:00

Yanmaz piramit sünger, açık gözenekli poliüretan yapıya sahiptir. Akustik piramit süngerler yüksek ses emiş gücü ile ses yalıtımı ve akustiği düzenlemede kullanılır. Akustik piramit süngerler ses yalıtım ve emiliminde profesyonel malzemelerdir, ve etkili ses yalıtımlarında kullanılır. Fiziksel şekli piramit şeklindedir ve yüksek performansta ses yalıtım işlemini yapar. Pvc ve kurşun gibi malzemeler kullanılırsa ses yalıtımda performansı artar. Yanmaz akustik Piramit Süngerler bariyerli modelleri ve yapışkanlı modelleri de üretilmektedir.

yanmaz piramit sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Akustik Piramit Sünger” animation=”none”]

Akustik piramit süngerler mekanik Dairlerde, jeneratör odalarında, Tekne motoru izolasyonunda, fabrikalarda, ofislerde, sinema salonlarında,düğün salonlarında, inşaat sektörü gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Yanmaz akustik Piramit Sünger Malzeme ve Uygulama Görselleri”piramit sünger fiyatı malzemenin kalınlık ve ebadına göre farklılık göstermektedir.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Malzeme ve Uygulama Görselleri

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”910,911,914,915,916,917,918,919,920,1322,1323,1324,1325,1326″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress