Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

10 Ağustos 2017

Tavan Titreşim Askı Takozu

Tavan titreşim askı takozu, ortak katlar arasındaki darbe sesi, topuk sesi vs. gibi sesleri, eko, yankı ve çınlama gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Tavan titreşim takozları ortamdaki ses bozukluklarını önler ve tavan titreşim takozlarına çarpan sesler sönümlenerek ısı enerjisine dönüşür.

Tavan Askı Takozu

Tavan titreşim askı takozu dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilmiştir.Tavan titreşim askı takozları ortamlardaki oluşacak gürültüler insanlar üzerinde sağlık sorunları oluşturur ve bunlar ciddi sorunlar olduğundan dolayı tavan titreşim takozları bu sorunların çözümüne yaramaktadır.Tavan titreşim takozları darbe seslerini yumuşatma özelliğine sahip ve kullanıldığı ortamda küf, bakteri ve nem tutmaz yapıya sahiptir.

Tavan Titreşim Takozu

Tavan titreşim takozları ve birçok ses yalıtım malzemelerimizin satışı mevcuttur, tavan titreşim takozları malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Tavan titreşim takozu ve birçok ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress