Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri birçok ortamda gerekli olup daha verimli çalışma ortamı sağlamakta, daha kaliteli bir ortam ve ortam akustiği sağlamakta kullanılan bir uygulamadır.Ses yalıtımı her ortamda farklı ürünler üretilmekte, her ortam için en uygun ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Bu ürünler ; akustik süngerler, ses yalıtım süngerleri, akustik paneller, zemin titreşim ve darbe önleyici levhalar , akustik kumaş, soundtex kumaş, ağır ses bariyeri, vibrasyon takozları, heraklite levha  gibi daha birçok ses yalıtım ürünü vardır. Her ses yalıtım malzemesi  belli bir alan için işe yarayıp, en uygun ortamlarında en üst düzeyde ses yalıtımı sağlamaktadır. Bazı malzemelerin birçok  renk seçeneği, kalınlığı ve ebadı olmakla beraber uygulandığı alanda ses kesim oranı da vardır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.

Ses Yalıtım Malzemeleri Uygulamaları

Akustik süngerler yanmaz, renkli dekoratif özelliklere sahip farklı model, kalınlık, ebat ve renkte olan ses yalıtım malzemesidir. Ses yalıtım süngerleri yüksek ses kesim özelliğine sahip farklı ses yalıtım malzemeleri ile desteklenmiş ses yalıtım malzemesidir. Akustik paneller duvar, tavanda uygulanan ve ortam bölücü özelliğe sahip dekoratif ses emici panellerdir.

Ses Yalıtım Panelleri

Zemin parke yada şap altında kullanılan, merdivenlerde ve her odada kullanılabilecek kauçuk esaslı levhalar vardır. Bu malzemeler darbe ve ayak sesini engelleyip alt kata giden sesleri veya ortamda oluşan istenmeyen sesleri engelleyen malzemelerdir.

Zemin Tiitreşim Ses Yalıtım Malzemeleri