Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Renkli Akustik Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 09:59

Renkli Akustik Sünger, yüzeyi suni ipek, kadife veya sprey boya kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Renkli kadife kumaş sayesinde görselliğe önem verecek şekilde orta ve düşük frekanslarda etki gösterecek şekilde ses yalıtım özelliği sağlar. Farklı desen, ebat veya kalınlıkta süngerlere istenilen renk uygulanarak üretim yapılmaktadır.

Renkli Akustik Sünger

[blox_row columns=”1/1″][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Renkli Akustik Sünger” animation=”none”]
Renkli akustik süngerler tavanlara ve duvarlara sünger yapıştırıcısı kullanılarak uygulanmaktadır.  Genellikle ofis, stüdyo, sinema salonları, toplantı salonları, müzik odaları, televizyon ve radyo stüdyoları gibi yerlerde kullanılır. Special, yumurta, labirent, piramit, düz, silindir veya yüksek ölçülerde olmak üzere istenilen modellerde üretim sağlanabilmektedir.

Renkli Akustik Sünger Uygulaması

Renkli akustik süngerler hakkında fiyat bilgisi, uygulama detayı gibi bilgi almak istediğiniz konular var ise firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”1688,1689,1690,1691,1692,1693,1694,1695,1696″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress