Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Düz Akustik Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 10:03

Düz akustik sünger, yanmazlık özelliğine sahip olan ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılan ses yalıtım süngeridir. Yanmaz akustik düz süngerler ortamda oluşan yankı eko problemlerini önlemek amacıyla duvar ve tavanda kullanılmalıdır. Düşük frekanstaki seslerde etkili olan akustik düz sünger yüksek ses barından mekanlarda kullanılabilsin diye diğer ses yalıtım malzemeleri ile iyileştirilebilir. Örneğin ağır ses kesici bariyer diye adlandırdığımız ses yalıtım malzemesi bu sırada devreye girmektedir. Ağır ses bariyerini iki adet düz süngerin arasına sünger yapıştırıcısıyla lamine ederek bariyerli düz akustik süngeri elde etmekteyiz. Buda kullanıldığı bölgede bize %60 ve 70 oranında ses kesimi kazandırmaktadır.

Akustik Düz Sünger Uygulaması

[blox_row columns=”1/1″][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Düz Akustik Sünger” animation=”none”]
Düz Akustik Sünger diğer akustik malzemeleri gibi solid yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Düz Akustik Süngerin kullanıldığı alanlar ise Jeneratör odaları, Stüdyo odaları, Müzik odaları, Ofis odaları, İş yerleri, Fabrikalar, Sinema salonları gibi çeşitli sektörleri sayabiliriz. Düz akustik süngerler hakkında fiyat bilgisine ve daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız ses yalıtım firmamızdan iletişim bilgilerimizi kullanarak yardım alabilirsiniz.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”888,889,890,891,892,893,894,895″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress