Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Beyaz Akustik Sünger

Filed under: Basotect Melamin Sünger — akstk @ 10:03

Beyaz akustik sünger, melamin ham maddesinden elde edilen ses yalıtımı ve akustik ses düzenleme yankı önleme uygulaması için kullanılan ses yalıtım süngeri çeşididir. Antibakteriyel bir malzeme olduğundan dolayı sağlık sorunu oluşturmayan son derece güvenilir bir malzemedir. Hafifliği ve yanmazlık özelliği olan bu akustik sünger beyaz renkli olması nedeniyle her ortamda rahatça kullanılabilir mekan içinde renginden dolayı ferah geniş bir alan oluşturur. Beyaz Akustik Süngerlerin boyutları ve malzemenin hafifliği sayesinde duvar ve tavanda istenildiği gibi kolaylıkla ses yalıtım uygulaması yapılabilir.

Beyaz Akustik Melamin Sünger

Beyaz akustik sünger ses yalıtım uygulaması için sünger yapıştırıcısı veya kendinden yapışkanlı süngerlerden tercih edebilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı malzemenin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulayabilir veya kendinden yapışkanlı süngerlerde arkasındaki yapışkanlı kağıdı çıkarıp malzemeyi uygulayabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı beyaz melamin süngerler uygulama hızını arttırır size daha kolay uygulama yapmanızı sağlar.

Beyaz Akustik Sünger

Bariyerli olarak kullanılırsa ses tutma oranı ve ses yalıtım oranı daha yüksek ve kullanışlı olur.
Beyaz Akustik Süngerler geniş kullanım alanlarına yayılırlar İnşaat, sanayi, hastane, Stüdyo, Ev duvarları ve katları arası izolasyon gibi farklı yerlerde kullanılırlar.

Beyaz Akustik Melamin Sünger Uygulaması
Beyaz Akustik Sünger Uygulaması

Beyaz Akustik Sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”783,784,785,786,787,788,789,790,791,792,793,794″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress