Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

11 Ağustos 2017

Bass Trap Sünger

Bass trap sünger, ortamdaki bass seslerini önleyerek ortamdaki akustik ses düzenlemesinde işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir. Bass trap süngerler örnek olarak müzik yaptığınız odada dışarıdan şikayet alıyorsanız veya sesler bozuk çıkıyorsa bass trap süngerler sizler adına ortamdaki eko, yankı, çınlama gibi  ses bozukluklarını ve ortamdaki seslerin dışarıya, dışarıdaki sesin içeriye girmesini önleyerek ortamdaki ses akustik düzenlemesini sağlamaktadır.

Bass Trap Sünger

Bass trap süngerler siyah renkte üretilmekte fakat renkli üretimi de mevcuttur. Bass trap süngerler stüdyo odası, müzik odası, reji odası, ses kayıt odası gibi birçok mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bass trap süngerler ortamdaki duvarların köşelerine uygulanarak ortamdaki ses yalıtımını sağlayabilirsiniz. Bass trap sünger yanmaz özellikli olduğundan dolayı birçok alev sonuçlu kazaların oluşmasını önleyerek güvenli bir ortam oluşturmakta ve uygulandığı ortamda nem, rutubet ve küf yapmamaktadır.

Bass Trap Sünger Ses Yalıtımı

Bass trap süngerler ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmekle beraber kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Bass trap sünger ve birçok ses yalıtım malzemesi hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Bass Trap Sünger Uygulaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress