Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

19 Temmuz 2017

Basotect Piramit Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 15:48

Basotect Piramit Sünger, poliüretan yapılı, alev almaz, yanmaz akustik sünger, hava akımlarına karşı dayanıklı ayrıca antibakteriyel özellikte, yüksek ses yalıtım ve izolasyon kabiliyetine sahip akustik süngerdir. Basotect Piramit Sünger, yüksek sıcaklık dayanım değerlerinin ve akustik özelliklerinin yanında ses yalıtım malzemeleri arasında hafifliği ve dayanıklılığıyla da üstün bir üründür. Antibakteriyel özeliği sayesinde yapısında bakteri ve parazitlerinde barınmasına izin vermez.Hiç bir şekilde alev almaz özelliktedir.

basotect piramit sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Basotect Piramit Sünger” animation=”none”]

Uygulama kolaylığı ve uygulama hızı artmaktadır. Tavanda veya duvarda kullanarak engellerden geçmek isteyen ve mekan içerisinde rahatsızlık veren seslerin önüne geçebilirsiniz. Sağlık açısından sorun teşkil etmemesinden dolayı sağlık alanlarında sıklıkla tercih edilir bunun yanında, kreş ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı , çağrı merkezleri ses yalıtımı, stüdyo ses yalıtımı, konferans salonları gibi birçok alanda yankı ve ses yalıtımı sağlamak amacıyla beyaz beya gri renk seçenekleriyle tercih edilebilir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”975,976,977,978,979,980,981,982,983,984,985,986,1280,1281,1282,1283″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress