Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

19 Temmuz 2017

Basotect Labirent Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 16:05

Basotect labirent sünger antibakteriyel özellikteki labirent basotect sünger ses yalıtımı sağlayan ve akustik süngerler sınıfına giren bir malzemedir. Yüzeyi labirent halinde şekillerden oluşmaktadır. Akustik çözümleme, yankı yalıtımı ve ses izolasyon uygulamalarında kullanılır. Gürültülü ortamlarda ses kesici sağlamak amacıyla bariyerli basotect melamin labirent sünger tercih edebilirsiniz böylece hem akustik yankı yalıtımı sağlar hem de ses geçişlerinin önüne geçmiş olursunuz. Bariyerli basotect süngerler alt kısmı düz basotect sünger üst kısmına labirent form yüzeyli melamin sünger ve arasına ağır bariyer lamine edilerek satılmaktadır.

basotect labirent sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Basotect Melamin Labirent Sünger” animation=”none”]

Basotect Labirent Sünger Özellikleri

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Akustik basotect süngerler, sizin için ses dalgalarını yönetmede çok etkilidir. Yansıyan, istenmeyen sesi otomatik olarak ortadan kaldırırlar. Ancak akustik basotect süngerlerden en iyi şekilde yararlanmak için doğru yapmanız gereken birkaç ayrıntı var.

Hoparlörden çıkan ses dalgalarını düşünürseniz, bunların size, yani dinleyiciye yönelik olacağı açıktır, ancak sorun diğer taraftadır. Hoparlörden gelen sesler devam edip duvara çarptığında, sıçrayarak kapalı. Bu nedenle, en iyi efektleri elde etmek için akustik süngerleri sesin çoğunun sıçradığı noktalara yerleştirmeniz gerekecek.

Bu, önden çıkışlı hoparlörlerden ses yakalamak için kurulumunuzun arkasındaki duvarda muhtemelen birkaç süngere ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Bir izleme alanının arkasına iki kanal surround ses eklediyseniz, bu seslerin büyük olasılıkla odanın ön tarafında her hoparlör için bir tane olmak üzere en az iki akustik sünger ile ele alınması gerekecektir. Ve bunlar muhtemelen odanın yan duvarlarındaki köşeye yakın bir yere yerleştirilebilir.

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Basotect Melamin Labirent Form Yüzeyli Sünger Ürün Görselleri” images=”1005,1006,1012,1016,1264,1265,1266,1267,1268,1269,1270,1271″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress