Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Bariyerli Akustik Sünger

Filed under: Ses Yalıtım Süngeri — akstk @ 10:02

Bariyerli Akustik Sünger, yanmaz akustik süngerlerin ses kesim değerini arttırmak için üretilen ses yalıtım malzemeleridir. Poliüretan ve melamin ham maddesinden üretilen ses izolasyon ve yalıtım malzemesi olan bu akustik süngerler titreşim önleyici ve yüksek ses kesici ağır ses yalıtım bariyeri ile lamine edilir ve böylece hem kullanıldığı alanda ses geçişini engeller hemde mekan içerisindeki akustiği düzenler. Spesiyal, yumurta, labirent, düz ve piramit süngerlerin bariyerli modelleri mevcuttur.

Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

[blox_row columns=”1/1″][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Bariyerli Akustik Sünger” animation=”none”]
Bariyerli Akustik Süngerler’in kullanıldığı ses yalıtım uygulamaları daha çok mekanik ortamlardır. Yani yüksek ses gürültü diye adlandırdığımız sesleri engellemek için kullanılan alanlardır. Bunlar jeneratör dairesi, hidrofor odası, atış poligonu ses yalıtım uygulaması gibi birçok uygulamada tercih edilebilir.

Bariyerli Ses Yalıtım Sünger Uygulaması

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Bariyerli Akustik Ses Geçirmez Sünger Görselleri” images=”825,827,829,832,835,836,1756,1757,1640,1636″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress