Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

19 Temmuz 2017

Akustik Labirent Sünger

Filed under: Akustik Süngerler — akstk @ 14:49

Akustik labirent sünger akustik sünger modellerinden biri olan Akustik labirent sünger, görünüşü labirent şeklinde olduğu için adını şeklinden almıştır. Ses yalıtımı konusunda etkili olduğu gibi yanmaz özelliğine de sahip bir ses yalıtım ürünüdür. Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, hacim akustiğinin düzenlenmesi gereken yerlerde ses yalıtımı amacıyla kullanılır.Kullanacağınız yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar.Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik düzenlemede kullanılan bu süngerler geniş bu kullanım alanı vardır.

yanmaz labirent sünger

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Akustik Labirent Sünger” animation=”none”]

Ofis ses yalıtımı, restaurant ses yalıtımı, ses kayıt stüdyosu ses yalıtımı, disco ses yalıtımı, atış  poligonu ses yalıtımı, tv stüdyosu ses yalıtımı, kontrol kulesi ses yalıtımı, hava alanı ses yalıtımı ve birçok mekanda ses yalıtımını sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır. Uygulaması gayet kolaydır çünkü malzeme uygun ebatlarda kesilir ve esnek bir yapıya sahiptir.

Yanmaz Labirent Sünger Uygulaması

[/blox_text][/blox_column][/blox_row][blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery title=”Yanmaz Labirent Sünger Uygulama ve Malzemeleri Görselleri” images=”942,943,945,948,949,952,953,954,1298,1299,1300,1301″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress