Akustik Kumaş Kaplı Tavan

Akustik kumaş kaplı tavan paneli yüzeyi ses emici kumaş ile kaplı içerisinde ses yalıtımın kullanılan cam yünü kullanılan akustik paneldir. Kumaş panellerin genel olarak içeriği aynıdır. Ancak kullanım alanı ve bölgelerinde farklılık olabilmektedir.

Akustik kumaş kaplı paneller tavanda solid bazlı yapıştırıcı kullanılarak uygulanmalıdır. Uygulandığı takdirde ortamda oluşan yankılı seslerin malzemeye çarpmasında geri yansıma sağlanmamasından dolayı akustik ses yalıtım uygulaması sağlanmış olur.

akustik-kumas-tavan-panel-6

 

Akustik Kumaş Kaplı Tavan

 

 

 

Bu ses yalıtım malzemesini genel olarak kullanabileceğiniz alanlar akustik ortamlardır. Yani stüdyo ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı vb. konuşma seslerinin yoğun olduğu müzik kalitesini arttırmak istediğiniz bölgelerde bu malzemeyi kullanabilirsiniz.

 

Akustik kumaş kaplı tavan paneli fiyatı malzemenin kalınlık ve ebatına göre değişmektedir. Bu nedenle firmamızla birebir görüşme sağlayarak fiyat hakkında ve aklınıza takılan sorularda yardım alabilirsiniz. Ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

 

AKUSTİK KUMAŞ TAVAN PANELİ UYGULAMALARI