Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

8 Mart 2016

Akustik Kapı

Filed under: Ses Yalıtım Malzemeleri — akstk @ 12:14

Akustik ses geçirmez kapı; dışı ahşap olarak tasarlanmış iç yüzeyinde kullanılan ses yalıtım malzemeleri ile ses geçirmezlik performansı arttırılmış kapılardır.

Akustik Kapı Yapım Aşaması

TEKNOFOAM profesyonel ekibi ile birlikte türkiye geneline hizmet vermektedir. Tüm ürünlerimiz ISO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir.Akustik Kumaş web sitemiz içeriğinde; Akustik kapı, Akustik Kapılar, tekli veya çiftli kanat olarak, kapıların kasası, pervazları, menteşeleri ve fitilleri ile bir bütün halinde akustik değeri yakalayarak büyük bir etki yaratmaktadır.Bütün kapılar fabrikalarda üretilir, montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.Ürettiğimiz Akustik Kapı 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerler de performans gösterebilmektedir. Akustik Kapıda ki değerler çoğu zaman ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterli olmaktadır.

Akustik Kapı

Eğer belirlediğiniz bir ses kesim değeri varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışma göstereceklerdir.Akustik kapı; Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses yalıtım özelliğe sahip bir etkili üründür. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses yalıtımı özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Akustik panel kapıları özel imalat olarak da işlemekte ve uygulamaktayız. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar, tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses yalıtımını önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”49,48,50,51,52,53,54,55,56″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress