Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

9 Ağustos 2017

Akustik Baffle

Akustik sarkık baffle paneller ortamdaki ses yalıtımını sağlamasının yanı sıra dekoratif olarak da şıklık yaratan bir akustik ses yalıtım panelidir. Akustik baffle içerisinde kullanılan özel cam yünü sayesinde kullanılan ortamdaki oluşan yüksek sesleri yani gürültüleri emerek ortamdaki sesi emer ve ısı olarak geri yansıtır.

akustik baffle detay

Baffle; kafeterya, toplantı salonu, ofis, AVM gibi birçok ortamda kullanılarak ortamdaki yüksek sesleri emer ve ısı olarak geri yansıtmasıyla beraber dekoratif görüntüsüyle ortama şıklık katmaktadır.Akustik baffle,  boyanabilirlik özelliği sayesinde istediğiniz renkte imal edebilir ortama ayrı bir renk katabilirsiniz. Baffle, ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir ve ortamdaki ses bozukluklarını ortadan kaldırabilmektedir.

akustik baffle

Baffle paneller  açık ofis, restorantlar, AVM’ler, spor salonları, konferans salonları, çağrı merkezleri gibi birçok alanlarda kullanımı mevcuttur. Baffle panellerimiz kaliteli malzemelerden üretilmekle beraber kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Baffle panellerimiz veya başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.[blox_row][blox_column width=”1/1″][blox_gallery images=”1212,1151,1150,1147,1146,1145″ layout=”1″ animation=”none”][/blox_column][/blox_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress