Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama Akustik Kumaş | Akustik Panel Kaplama

7 Temmuz 2017

Ağır Ses Bariyeri

Ağır Ses Kesici bariyer yüksek ses kesim görevi gören ses izolasyon malzemesidir. Duvar ve tavanda kullanılarak katlar arası ve iki duvar arası ses geçişlerini yüksek oranda keser. Yine zeminde de ses geçişini önlerken titreşim ve vibrasyon önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Akustik malzeme olmayan ağır bariyeri ses yalıtım süngerleri ile de kullanabilirsiniz veya ev inşaatı, duvar ve alçıpan arası ses izolasyonunda da tercih edilebilir. Ağır ses bariyeri kullanılarak %80 oranına varan ses izolasyonu sağlarsınız. Tekno Foam olarak bariyer uygulamaları da yapmaktayız. Dilerseniz firmamızla görüşüp uygulama yaptırabilirsiniz.

Ağır Epdm Bariyer

[blox_column width=”1/1″][blox_text title=”Ağır Ses Kesici Bariyer” animation=”none”][/blox_text][/blox_column]

EPDM Ağır Ses Bariyeri, yüksek sesli ortamlarda akustik süngerler ve ses izolasyon süngerleri ile birleştirilerek kullanılmaktadır. Bu malzemelere bariyerli ses yalıtım süngeri denmektedir. İki Ses yalıtım süngerinin arasına bariyer lamine edilerek akustik ortamlarda bile gürültünün önüne geçilir mekan içi akustik görünümü de sağlamış olursunuz.

Ağır Epdm Bariyer

EPDM Ağır Ses Bariyeri, genel olarak jeneratör odası, müzik odası, asansör dairesi, stüdyo ve makine dairesi gibi şiddetli seslerin olduğu mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

[blox_column width=”1/1″][/blox_column][blox_gallery title=”Ürün Görselleri” images=”860,1239,1240,1241,1242,1243″ layout=”1″ animation=”none”]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress